סבון טבעי משמן זית
סבון שמן זית

סבון קשיח טבעי משמן זית

סבון קשיח טבעי משמן זית כתית מקציפים ומזינים את העור, עם מגוון שמנים אתרים טהורים מהשדה והיער.


אנו בלבנדר מייצרים סבון קשיח משמן זית כתית בעבודת יד בתהליך קר ומדוייק. ייצור סבונים קשיחים בתהליך קר מבטיח את השמירה על תכונותיהם המיטיבות של השמנים.
היצור המדוייק מאפשר לנו ליצור סבונים שאינם מייבשים את העור. סבוני לבנדר עדינים מאוד ולכן מתאימים לשימוש לכולם: לתינוקות לקשישים לנשים הרות ואנשים רגישים במיוחד.
בלבנדר מיצרים מגוון רחב של סבונים טבעיים, עדינים ומקציפים, כאשר כל הסבונים של לבנדר מבוססים על שמן זית כתית ( מעל 70%) ולכול אחד מהם תוספת המעניקה לו יחוד במראה ובאיכות.
סבון קשיח טבעי משמן זית ישראלי

בין מגוון הסבונים הקשיחים הטבעיים המיוחדים שלנו:

הסבונים הקשיחים שלנו אינם מכילים חומרים מהחי, חומרים משמרים (פרבנים), SLS ודומיו, חומצה בורית או חומרים אחרים החשודים במזיקים. מתוך מחשבה על הסביבה סבוני לבנדר אינם מכילים שמן דקל אשר הפקתו ככרוכה בכריתת העץ.
סבון אקולוגי קשיח טבעי עם סבוניה בעבודת יד

יתרונות סבון טבעי משמן זית של לבנדר

סבוני לבנדר מתפרקים בצורה מלאה בטבע ולכן מתאימים מאוד לשימוש במקומות בהם משקים עם מי מקלחות , ממחזרים מים או משתמשים במערכות לטיהור מים אפורים

אנו מלמדים מהם סבונים טבעיים וכיצד ניתן להכין סבון טבעיים משמן זית במטבח הביתי בסדנאות שאנו עורכים.

חשוב לזכור! סבון אמיתי נמס במים לכן כדאי לאפשר לסבונים לנוח בסבוניה מחוררת.

ניתן לרכוש מהסבונים המוצגים באתר אך אם תרצו סבון שלא ראיתם באתר ניתן לשוחח איתנו, יש לנו מלאי מגוון מאוד שאין באפשרותנו להציג באתר וניתן להתאים סבון טבעי עדין בכל גודל ותקציב גם לאירועים. לידיעתכם סבונים שמיוצרים בתהליך קר זקוקים לזמן לוקח לפחות חודש וחצי מיצור הסבון ועד שהוא מוכן לשימוש לכן אם ברצונכם להזמין סבון מסויים שאינו במלאי אנא עשו זאת בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *