סבונים נוזליים טבעיים משמן זית - לבנדר קוסמטיקה טבעית
סבון טבעי

סבון טבעי נוזלי משמן זית

לאחר תהליך פיתוח ארוך, פיתחנו סדרה סבון נוזלי טבעי המבוסס על שמן זית ועמו סדרה מיוחדת של סבונים ארומותרפיים טבעיים לחלוטין. הסבונים עדינים מאוד, מקציפים, שומרים על הלחות של העור ומיטיבים עם הגוף והנשמה.

הסבונים הנוזליים שלנו מיוצרים משמנים צמחיים בלבד, כאשר המרכיב העיקרי הוא שמן זית כתית מעולה extra virgin. (מעל 75% מתכולת השמנים) בסבונים שאנו מייצרים תכולת הסבון גבוה ביותר (מעל 25%), כלומר הם מרוכזים מאוד ומחזיקים לזמן שימוש ארוך.

הסבונים ידידותיים לאדם ולסביבה, מתפרקים בצורה מלאה בטבע ולכן מתאימים מאוד לשימוש במקומות בהם משקים עם מי מקלחות, ממחזרים מים או משתמשים במערכות לטיהור מים אפורים.

הסבונים של לבנדר אינם מכילים חומרים מהחי, חומרים משמרים (פרבנים), ,SLS ודומיו, חומצה בורית או חומרים אחרים החשודים כמזיקים. מתוך מחשבה על הסביבה סבוני לבנדר אינם מכילים שמן דקל אשר הפקתו ככרוכה בכריתת העץ. הסבונים אף אינם עוברים הסמכה באמצעות מלח הגורם להמלחת מים וקרקעות.
https://lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/11-64.jpg
משפחת הסבונים שלנו כוללת סבונים לגוף ולפנים.

סבון טבעי נוזלי משמן זית שלנו:

  • סבון לבנדר – סבון עם מינון עדין שמן אתרי לבנדר, מתאים מאוד לתינוקות, נשים בהריון ולאחר לידה ולכל אדם.
  • סבון פרחי הדר (אביב) – סבון בריח משכר של פריחת הדרים(נרולי), עדין ביותר מתאים גם לתינוקות, לנשים לאחר לידה.
  • סבון פצ’ולי וניל (זכרונות מהודו)– סבון מרומם נפש בריח לבנדר, פצ‘ולי, גרניום ווניל. סבון נהדר לשימוש יומיומי. הריחות של סבון זכרונות מהודו אהובים על גברים ונשים יש בהם שמנים אתרים כולל את הפצ‘ולי המעורר, הגרניום המאזן, הוניל כממתיק והלבנדר המרגיע בזכותם המקלחת הופכת לחויה חושית ממנה יוצאים רעננים בגוף ובנפש.בנוסף אנו מייצרים סבונים ללא ריח לאנשים רגישים מאוד לריחות לאנשים שהטיפול שלהם כולל הימנעות מריחות או למי שרוצה ליצור את הסבון בריח החביב עליו .

סבון טבעי נוזלי משמן זית שלנו כולל:

  • סבון פנים – סבון עדין משמן זית כתית, לניקוי הפנים בריח עדין של נרולי וגרניום. משאיר את הפנים נקיות ונעימות ואינו מייבש. עדינות הסבון ותערובת השמנים האתרים מותאמת להקלה במקרי אקנה ופצעונים בפנים. מתאים לכול סוגי העור. לקריאה נוספת על סבון הפנים של לבנדר.
  • סבון פנים טיפולי לעור שמן – סבון פנים עשיר במיצוי תה ירוק הידוע בתכונותיו המיטיבות עם העור. הוא מפחית את הפרשת השומן ובכך מונע
  • התפתחות של פצעי אקנה. לכל המוצרים לטיפול באקנה ובעור שמן.
  • סבון פנים וגילוח – סבון מיוחד משמן זית כתית לגילוח. מתאים לפני הגילוח כקצף גילוח ולאחר גילוח לניקוי הפנים במקום אפטר-שייב, לשימוש מיטבי עבור מגלחים בסכין מקציפים את סבון הגילוח על הפנים עם מעט מים ומגלחים. הסבון מחליק ומקל מאוד על הגילוח, משאיר את העור נעים ולא יבש ובניחוח נהדר. גם לאחר גילוח במכונה הסבון מנקה את הפנים, שומר את הלחות של העור ומשאיר את הפנים בריח נהדר. לקריאה נוספת על סבון הגילוח של לבנדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *