מועדון לקוחות של לבנדר, קוסמטיקה טבעית ורוקחות טבעית

מועדון הלקוחות של לבנדר – כי ללקוחות ותיקים מגיע יותר! מזמינים אתכם להצטרף למועדון הלקוחות שלנו להיות מעודכנים על המבצעים, מוצרים חדשים ואירועים ולקבל שלל הטבות הכוללים צבירת נקודות לקניות הבאות, הטבות יומולדת ועוד.

לבנדר קוסמטיקה טבעית באתר חדש

באוקטובר 2020 התחדשנו באתר חדש. לצערנו גם אם נרשמתם לפני כן לאתר וביצעתם רכישות תידרשו באופן חד פעמי להירשם מחדש. חדשות משמחות – האתר החדש יאפשר לכם להתחבר למועדון לקוחות שלכם ולנצל את הפרחים וההטבות שצברתם ישירות בהזמנה באינטרנט.

ההצטרפות למועדון הלקוחות של לבנדר קוסמטיקה טבעית ללא תשלום!

לקוח מועדון? בשורות טובות! ניתן להשתמש בהטבות המועדון הצבורות שלך ישר באתר.

להלן אופן החיבור (לאחר החיבור החד פעמי הכל יהיה פשוט ונוח בהזמנות הבאות).

  1. לקוח מועדון לבנדר שטרם ביצע רכישה באתר או לא ביצע רכישה באתר מאוקטובר 2019. – נידרש להקים חשבון חדש באתר ולחבר אותו למועדון לקוחות. ליחצו על הקישור לדף יצירת חשבון בחרו באפשרות הרשמה ו”התחבר למועדון שלנו”. הזינו הטלפון שלך, תקבלו סיסמא לנייד אותה יש להזין ואז תראה את פרטי החשבון שלך, לאחר מכן יש להשלים המייל שלך וסיסמא לאתר למטה וללחוץ על כפתור “הרשמה” .
  2. לקוח חדש באתר לבנדר וטרם הצטרף למועדון לקוחות שלנוליחצו על הקישור לדף יצירת חשבון בחרו באפשרות הרשמה ו”הצטרף למועדון שלנו”. הזינו את הפרטים שלכם וליחצו לאישור, לאחר מכן יש להשלים המייל שלך וסיסמא לאתר למטה וללחוץ על כפתור “הרשמה” .

לתשומת ליבכם! רכישה באתר ללא הקמת חשבון לא תצבור פרחים ולא תהיה מחוברת לכרטיס חבר מועדון שלך. גם אם התחברת למועדון חובה להשלים הקמת חשבון ולא לבצע רכישה כאורח על מנת לחבר המועדון לחשבון ולנצל ולצבור הטבות. תודה.

יש בעיות? משהוא לא עובד בקלות? דברו איתנו בצ’ט באתר, במייל או בטלפון 077-2127172 שלוחה 1 – ונפתור הכל.

נשמח להיפגש

לבנדר קוסמטיקה טבעית

https://lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/12-50.jpg