מועדון לקוחות של לבנדר, קוסמטיקה טבעית ורוקחות טבעית

מועדון הלקוחות של לבנדר – כי ללקוחות ותיקים מגיע יותר! מזמינים אתכם להצטרף למועדון הלקוחות שלנו להיות מעודכנים על המבצעים, מוצרים חדשים ואירועים ולקבל שלל הטבות הכוללים צבירת נקודות לקניות הבאות, הטבות יומולדת ועוד.

לבנדר קוסמטיקה טבעית באתר חדש

באוקטובר 2020 התחדשנו באתר חדש. לצערנו גם אם נרשמתם לפני כן לאתר וביצעתם רכישות תידרשו באופן חד פעמי להירשם מחדש. חדשות משמחות – האתר החדש יאפשר לכם להתחבר למועדון לקוחות שלכם ולנצל את הפרחים וההטבות שצברתם ישירות בהזמנה באינטרנט.

ההצטרפות למועדון הלקוחות של לבנדר קוסמטיקה טבעית ללא תשלום!

לקוח מועדון? בשורות טובות! ניתן להשתמש בהטבות המועדון הצבורות שלך ישר באתר. כל מה שצריך זה לחבר חד פעמית את המועדון הקיים שלך לאתר (בעת הקמת חשבון באתר או בביצוע רכישה). לצורך החיבור החד פעמי תצטרכו את הטלפון הנייד שלכם עימו נרשמתם למועדון ואת מספר המועדון שלכם (מופיע בחשבוניות או בגב הכרטיס המגנטי שברשותכם או מוזמנים לבקש אותו מאיתנו בצ’ט או בטלפון – 077-2127172) לא מסרתם לנו בעבר את מספר ת.ז. שלכם ולכן לא ניתן להשתמש בה על מנת להתחבר למועדון.

לקוח חדש? ההצטרפות למועדון הלקוחות נעשית בביצוע רכישה באתר לבנדר או בחנויות לבנדר בשרונה מרקט, קניון ערים בכפר סבא ובבית לבנדר כרכור, או בהזמנה טלפונית: 077-2127172.

נשמח לראותכם

לבנדר קוסמטיקה טבעית

https://lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/12-50.jpg