משלוח חינם מעל ₪300. חברי מועדון נהנים יותר. להתחברות/הצטרפות

קרם הגנה טבעי להגנה טבעית מהשמש

בישראל ברוב השנה השמש קופחת ועם כל הטוב שהיא מביאה אלינו כמו ויטמין D ועוד הרבה יותר, היא גם עלולה לגרום לנזקים ולפגיעה ארוכת טווח.
במאמר זה נסביר קצת על מהיא הגנה משמש, איך המוצרים של לבנדר מגינים באופן שונה ממוצרים אחרים, איזה SPF נכון לשימוש ומה כל כך נכון בהגנה טבעית משמש. לפרטים נוספים על קרם גוף הגנה משמשקרם יום אנטיאייגי’נג לפנים

אז מהי קרינת השמש?

קרינת השמש כוללת טווח מאוד גדול של קרינה החל מהאור שעושה את חיינו טובים וכלה בקרינה, לא נראית שחלק שרובה מוגדרת כ- UV ובה טמון עיקר ההשפעה על העור. את קרינת ה- UV מחלקים לקרינה UVB וקרינת UVA. במשרדים ומאחורי זכוכיות ובשעות הבוקר והערב עיקר הקרינה היא קרינת ה- UVA, בשמש בשעות הצהריים ה- UVB בכמות גדולה יותר.

https://www.lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/12-57.jpg

UVB היא חלק קטן מקרינת השמש הבלתי נראית, משפיעה רק על העור החיצוני, גורמת לייצור הויטמין D שכלכך חשוב לנו וגם ל”אדמומיות” של שריפה משמש ועד כוויה משמש.
UVA היא רוב קרינת השמש הבלתי נראית, משפיעה על העור החיצוני וחודרת גם לשכבות העמוקות בהרבה, גורמת להזדקנות העור, לפיגמנטציה ולמגוון בעיות העור המוכרות ובעיקר לא רואים את השפעתה ונזקיה באופן מיידי אלא לאורך זמן.
את ההבדלים אפשר לראות בתמונה המצורפת. עומק החדירה השונה והנזקים השונים לגוף.

מה זה SPF?

SPF זה מדד לרמת ההגנה של מוצרים מפני UVB בלבד. הבדיקה משווה כמה זמן לוקח לעור רגיש לשמש להפוך לאדום וכמה זמן לוקח כאשר העור מכוסה בקרם. כלומר אם לאדם הרגיש לשמש חשיפה לשמש ישירה גורמת לעור להיות אדום תוך כ- 20 דקות, בקרם SPF 15 ייקח פי 15 זמן כלומר כ- 300 דקות (5 שעות בשמש ישירה). בקרם SPF 23 ייקח פי 23 זמן כלומר כ- 7.5 שעות. לכן ברור ש- 15SPF מספיק ליום יום מבחינת חשיפה ל- UVB. וגם SPF20 מספיק למי שמתכנן להיות 3-4 שעות ואף יותר בים. ככה גם תוכננו הקרמים של לבנדר להגנה משמש. חשוב גם לזכור שאנו צריכים את החשיפה לקרינת UVB לצורך ייצור ויטמין D ולכן הגנה חזקה יותר לא טובה לנו.

אבל מה עם ה- UVA?

רק בשנים האחרונות מתחילים לדרוש מהקרמים הגנה גם מה- UVA שהיא הקרינה הבעייתית באמת. התקינה בארץ ובעולם דורשת מינימום שהקרם יחסום 90% מקרינת ה- UVA מה שמשאיר הרבה קרינה שעוברת ויכולה להשפיע ולגרום לפיגמנטציה ושאר נזקי שמש ארוכי הטווח. הקרמים להגנה משמש בלבנדר חוסמים כ- 99.9% מקרינת ה- UVA ומגינים עלייך באופן מושלם (עד פי 100 מקרמים אחרים במדף).
איך מגינים הקרמים של לבנדר מהשמש?
להבדיל מקרמים רגילים להגנה משמש המכילים מגוון כימיקלים סינטטיים שמתפרקים על העור ומונעים את נזקי הקרינה. הקרמים של לבנדר מכילים חומריים קרמיים בטוחים לשימוש גם לתינוקות, יציבים ולא מתפרקים ולא מגיבים עם העור. חוסמים את קרינת השמש ומונעים ממנה להגיע לעור. ככה מקבלים הגנה מלאה מהשמש.
החומרים הקרמיים במוצרי ההגנה משמש של לבנדר כוללים תחמוצת טיטניום (חומר למאכל) ותחמוצת אבץ(משמש לקרמים לתינוקות) שהם מינרליים טבעיים המופקים מהטבע ועוברים ניקוי וטחינה. בלבנדר לא משתמשים באבקות ננו שהם אבקות עם חלקיקים מאוד קטנים שחודרים לגוף ויש להם תכונות שונות שעדיין לומדים אותם מאשר בגודל חלקיקים רגיל.
כל מוצרי לבנדר להגנה משמש עברו בדיקות מלאות בהתאם לתקן האירופאי ובפיקוח משרד הבריאות.
תלוי בהגנה הנדרשת. קרם הפנים שלנו עם SPF30 נמרח היטב ומשאיר שכבה בצבע העור עם האצה האדומה שקשה לראותה על עור בהיר. קרם ההגנה מהשמש עם SPF50 מרוכז מאוד ולאחר מריחה טובה משאיר שיכבה לבנה עדינה  על הגוף. הצבע הלבן החלש מאפשר לכם להיות רגועים שהיקרים לכם מוגנים. כל עוד יש שיכבה לבנה עדינה מאוד על העור אתם מוגנים, כאשר השיכבה יורדת (בדר”כ מחזיק יום שלם בים) יש לחדש את המריחה.

כתיבת תגובה

האי מייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים*

חשוב לנו שתדעו

אנחנו מייצרים ברישיון משרד הבריאות ובאיכות עולמית לפי תקן תנאי יצור נאותים ובפיקוח מכון התקנים

כל המוצרים מיוצרים בישראל בבית המלאכה שלנו בפרדס חנה בעבודת יד מוקפדת עם שמן זית ישראלי

משתמשים רק בחומרי גלם טבעיים ומוכרים שנים רבות כבטוחים לשימוש בכל רחבי העולם, ללא ניסויים בבעלי חיים ובמקסימום בטיחות

לבנדר מייצרת אך ורק קוסמטיקה 100% טבעית נקייה מכימיקלים, משמרים, תוצרי נפט, חומרי ריח סינטטיים. רק טבעי עבורך!

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות חיצוניות למוצרים, אריזות מתמחזרות ושפכים טובים לסביבה

שומרים על בעלי החיים- רוב המוצרים שלנו טבעוניים לחלוטין בפיקוח ויגן פרנדלי

סל קניות

הרשמה/התחברות

33%

חבר/ת מועדון? יש להזין סלולרי לקבלת קוד בסמס. עדיין לא ורוצים להצטרף ולהנות מהטבות? הזינו סלולרי ומלאו את הפרטים.

67%

מלאו את הפרטים ותהנו מהטבות וצבירת נקודות בכל רכישה.

אנחנו כבר חברים, אבל חד פעמית נבקש ממך שוב למלא פרטים אלו כדי שההתחברות שלך בהמשך תהיה מהירה יותר. (אל דאגה, כל ההטבות שלך שמורות אצלנו)

במילוי הפרטים אני מאשר/ת קבלת הטבות ועדכון על מבצעים בסמס/מייל.

67%

נא להזין את הקוד שהתקבל בסמס

דילוג לתוכן