רוקחות טבעי לתינוקות – משחת החתלה לתינוק - לבנדר קוסמטיקה טבעית
רוקחות טבעית לתינוקות

רוקחות טבעי לתינוקות – משחת החתלה לתינוק

קרם טיפולי טבעי ועדין לתינוק ולכל המשפחה. אחד מרבי המכר הגדולים של לבנדר, קרם שאנשים מחזיקים בבית לכל מקרה. מעולה לטיפול החל מאסטמה של העור לתינוקות, גירויים בעור, כוויות קלות, חבלות ושאר פגעים יומיומיים.
המוצר מומלץ ע”י רופאי ילדים שנוכחו בהשפעות המעולות של הקרם ופיתרון של בעיות של אסטמה של העור לילדים רבים.

הקרם מבוסס על חמאת שיאה המעולה לטיפול ואיחוי העור יחד עם שמן שקדים מתוקים. הקרם מכיל שמן ותמצית אם קלנדולה-ציפורני חתול המשמשת בהומיאופתיה ורפואת צמחים לטיפול במגוון גדול של הפרעות בעור. הריחות. הניחוח המדהים של המוצר מבוסס על שמנים אתריים טיפוליים טהורים, המעולים לעור ולנפש כולל קמומיל רומן, נרולי, לבנדר. השילוב המיוחד במוצר זה עושים אותו למוצר חובה בכל בית.

https://lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/11-87.jpg

המלצות על קרם הטיפולי לתינוק

“הבת שלי בת 5 חודשים מאד בררנית בריחות, כל הקרמים שניסיתי עד היום לא עברו את מבחן הריח אצלה(היתה בוכה כשמרחתי אותה) עם הקרם של לבנדר היא כל כך נהנית מהריח שאני מורחת אותו גם על פניה וגם על הגוף (ואם אדום בטוסיק אז גם שם)קרם רב שימושי עם ספיגה וריח מעולים,מומלץ לכל תינוק……”
רוני ש.

למה קרם טיפולי טבעי?

  • הקרם טיפולי לתינוקות ולכל המשפחה של לבנדר מרוכז באיכויות מהטבע עד פי ארבע מכל קרם ולכן חסכוני מאוד לשימוש.
  • מכיל חמאת שיאה המצויינת לטיפול בעור ולשיפור מצבו כולל איחוי קמטים ועוד, לקריאה נוספת, יחד עם שמן שקדים מתוקים, שמן זרעי ענבים הידועים בתכונותיהם המטיבות לעור.
  • מכיל שמן קלנדולה ושמן קמומיל רומן המעולים לעור ולנפש.
  • מכיל שמני נרולי ולבנדר העוזרים בטיפוח העור ומרגיעים.
    הקרם מעולה לעור רגיל-יבש. לעור שמן אנו ממליצים על שימוש בסבון התינוקות שלנו או בסבוני הגוף שלנו כטיפול משלים למקרים של אסתמה של העור או גירויי עור אחרים שפועלים בסינרגיה מצויינת לשיפור משמעותי של בעיות העור.

בגלל מה שהוא לא מכיל:

הקרמים אינם מכילים חומרים המזרזים את החדרת הקרם לעור תוך פגיעה בעור (כאתילן גליקול). תוצרי נפט (שמנים מינרליים, גליצרין, SLS),אתילן ופרופילן גליקול, חומרים משמרים (פרבנים), חומרי ריח מלאכותיים, שמנים מהחי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *