משלוח חינם מעל ₪300. חברי מועדון נהנים יותר. להתחברות/הצטרפות

שינויים במוצרי קוסמטיקה טבעיים

שינויים במוצרי קוסמטיקה טבעיים - לבנדר קוסמטיקה טבעית
אצלנו הטבע קובע.
כאשר אנו רוקחים מוצר טבעי עומדות בפנינו שתי מטרות עיקריות:
  1. שהריח והמרקם יהיו נעימים למשתמש
  2. לא לפגום בסגולות הטבעיות של חומרי הגלם הנפלאים שבחרנו בקפידה.
https://www.lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/11-89.jpg
כאשר משתמשים במוצר טבעי חשוב לדעת ולכבד את העובדה  שחומר גלם איכותי הוא אמנם פלא מדהים לעור אך יש לו אופי משלו והוא מעט דינמי בהתאם לסביבתו ממש כמו בטבע. הבחירה שלנו שלא להשתמש בחומרים משמרים/מייצבים/סינטטיים גורמת לכך שהמוצרים שלנו מלאי חיים וכמו בחיים…גם הם משתנים. חשוב לנו שתכירו את השינויים שיכולים להתרחש במוצר טבעי. שינויים המעידים על חומרי גלם חיים ופעילים המשתנים בהתאם לסביבתם:

הסבון הנוזלי מלבין

עם בוא החורף וצניחת הטמפרטורות הסבונים הנוזליים מקבלים גוון חלבי. למה? הסבונים שלנו מכילים מעל 70% שמן זית כתית מעולה המשנה את מרקמו בהתאם לטמפרטורה. תגובה זו  משפיעה על מראה הסבון. מילה מאיתנו: אל חשש הסבון תקין ומצוין לשימוש פשוט קצת קר לו 🙂

שינויים במוצרי קוסמטיקה טבעיים ובצבעי הסבונים הנוזליים

את שמן הזית אנו רוכשים ישר מהחקלאי כאשר כל מיכל מגיע קצת שונה. יש שמן שמגיע צהבהב יש שמן שמגיע ירקרק. הגוונים תלויים  בזן הזית, במועד הפקת השמן, בחלקת האדמה..אז אם פעם הסבון היה צהבהב ופעם ירקרק זה תקין כולם נכבשו בכבישה קרה וטופלו באותו תהליך אבל יש שונות טבעית בין חלקה לחלקה. מילת מאיתנו: אם הסבון הקודם שרכשתם היה בגוון ירקרק והסבון הזה בגוון צהבהב זו בשבילכם הוכחה נוספת לכך שזהו שמן שאינו מעובד אלא טרי המגיע ישירות מהחקלאי.

הסבון המוצק נמס

את הסבון המוצק אנחנו מיצרים בתהליך קר ובאופן שאינו מוציא/ מפרק את השמנים הפעילים לכן יש בו יותר שומן מהנדרש על מנת שיזין את העור ולא ייבש. שימור זה של השמנים גורם לכך שהסבון מגן מפני המים ה”קשים” ושומר את הלחות הטבעית של העור. זו הסיבה שהסבון מעט רך ואם הוא שוהה בסביבה רטובה הוא נמס. מילה מאיתנו: הניחו את הסבון על גבי סבוניה עם חורי ניקוז על מנת לשמור את הסבון יבש לקבלת חויית רחצה מפנקת לאורך זמן
כדורונים קטנים בקרם?
גם חמאות הבסיס שלנו (חמאת שיאה וחמאת קוקוס) מגיבות למזג האוויר וזאת משום שאינן מכילות חומרים מייצבים. כשקר להן יש כדורונים קטנים שנמסים במריחה על העור ובטמפרטורות גבוהות. הקרמים שלנו מבוססים חמאות ולכן גם הם מושפעים ומגיבים לשינויי טפרטורה. בקור הם קשים יותר ובטפרטורה גבוהה הם נמסים. בשל העובדת שאינם מכילים חומרים מייצבים, חשיפה לשינויי טפרטורה משפיעה על המרקם. מילה מאיתנו: הכדוריות הקטנטנות שאתם מרגישים בקרם פשוט מסמנות לכם שקצת קר. חוץ מזה הכל בסדר. במריחה הן ייספגו היטב בעור. חשוב מאד – בגלל שאין חומרים מייצבים במוצרים שלנו אנו ממליצים לא להשאיר קרמים ברכב או במקומות חמים מדיי.
תוקף
לפי החוק הישראלי מוצר קוסמטיקה שתוקפו מעל 3 שנים אינו מחוייב להכניס תאריך תוקף אלא רק זמן שימוש מפתיחה. אני תוהה  מי רוצה לשים על עצמה קרם שהתוקף שלו אינסופי כל כך? מה המחיר בחומרים משמרים ומייצבים שהעור משלם? התוקף של המוצרים שלנו מצוין בגב האריזה, אנו מייצרים בכמויות קטנות על מנת לא “לאגור” מלאי וזאת משום שאנו מתייחסים למוצרים שלנו בדיוק כמו לאוכל– כמה שיותר טרי יותר טוב. את התוקף של המוצר אנחנו רוצים אצלכם בבית ולא אצלנו במגירות. מרגע שהמוצר נפתח ויש בו שימוש, מתחיל תהליך חימצון טבעי של שישה חודשים – לאחר מכן המוצר מקבל ריח מעופש ולא מתאים לשימוש. זה החיסרון של המוצר הטבעי אך זו גם ההוכחה שלנו שאין אנו “מעגלים” פינות והמוצרים שלנו באמת טבעיים לגמרי.
מילה מאיתנו: אם חלפו 6 חודשים מפתיחת המוצר וריחו מעט מעופש – נמליץ לא להשתמש. תכולו למצוא אצלינו כמה גדלים לכל מוצר בהתאם לשימוש שלכם.

כתיבת תגובה

האי מייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים*

חשוב לנו שתדעו

אנחנו מייצרים ברישיון משרד הבריאות ובאיכות עולמית לפי תקן תנאי יצור נאותים ובפיקוח מכון התקנים

כל המוצרים מיוצרים בישראל בבית המלאכה שלנו בפרדס חנה בעבודת יד מוקפדת עם שמן זית ישראלי

משתמשים רק בחומרי גלם טבעיים ומוכרים שנים רבות כבטוחים לשימוש בכל רחבי העולם, ללא ניסויים בבעלי חיים ובמקסימום בטיחות

לבנדר מייצרת אך ורק קוסמטיקה 100% טבעית נקייה מכימיקלים, משמרים, תוצרי נפט, חומרי ריח סינטטיים. רק טבעי עבורך!

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות חיצוניות למוצרים, אריזות מתמחזרות ושפכים טובים לסביבה

שומרים על בעלי החיים- רוב המוצרים שלנו טבעוניים לחלוטין בפיקוח ויגן פרנדלי

סל קניות

הרשמה/התחברות

33%

חבר/ת מועדון? יש להזין סלולרי לקבלת קוד בסמס. עדיין לא ורוצים להצטרף ולהנות מהטבות? הזינו סלולרי ומלאו את הפרטים.

67%

מלאו את הפרטים ותהנו מהטבות וצבירת נקודות בכל רכישה.

אנחנו כבר חברים, אבל חד פעמית נבקש ממך שוב למלא פרטים אלו כדי שההתחברות שלך בהמשך תהיה מהירה יותר. (אל דאגה, כל ההטבות שלך שמורות אצלנו)

במילוי הפרטים אני מאשר/ת קבלת הטבות ועדכון על מבצעים בסמס/מייל.

67%

נא להזין את הקוד שהתקבל בסמס

דילוג לתוכן