טיפול טבעי בכינים ודוחה יתושים טבעי

בליתוש – דוחה יתושים טבעי

יתושים עלולים להוות בעיה לא קטנה בעיקר בחודשי הקיץ החמים. העקיצות, הגרד הבלתי פוסק וההרגשה הלא נעימה כל כך מביאים אותנו להשתמש במגוון תכשירים המבטיחים לדחות את היתושים מאיתנו. הבעיה היא שרוב התכשירים הקיימים מביאים איתם בנוסף ליתרון של דחיית היתושים חסרונות רבים בעיקר כשהדבר נוגע לבריאות.

לבנדר מציגה את הבליתוש – קרם המבוסס על שמנים וחמאות בלבד המאפשרים לקרם להיות פעיל לשעות ארוכות ולהגן מפני יתושים לאורך זמן.  כמו בכל מוצרי לבנדר אין בו מים כלל ולכן הוא ללא חומרים משמרים ומרוכז עד פי 4 מכל קרם אחר.

מה מכיל בליתוש דוחה היתושים הטבעי:

  • תערובת השמנים הכוללת חמאת שיאה, שמן שקדים ושמן זרעי ענבים מעולה לעור מגורה ולעור לאחר עקיצה וכן שומרת את הקרם יעיל לשעות רבות.
  • ששלנו בנויה תוך הסתמכות על מסורות עתיקות וכן מחקרים מדעיים על יעילותם של שמנים אתרים אלו לדחיית יתושים.
  • שמן אתרי קורנית (טימין) – במאמר שפורסם ב- 2005 בכתב עת מדעי בארה”ב נמצא – חומרים שהופקו משמן האתרי טימין נמצאו כדוחים באופן יעיל יתושים בבדיקה על אנשים. חלקם אפילו הראו דחייה יעילה יותר מאשר DEET ולמשך זמן ארוך יותר.
  • שמן ציפורן נמצא גם הוא יעיל בדחיית חרקים מעבירי מחלות כגון טיפוס.
  • שמנים אתרים של לבנדר, רוזמרין, עשב לימון, קורנית ואקליפטוס נמצאו גם הם כיעילים מאוד לדחיית יתושים במחקרים מ- 2002 ו- 2004

https://lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/12-30.jpg

יתרונות השימוש בבליתוש:

  • פעילותו ארוכת הטווח יחד עם שילוב השמנים האתרים המיוחדים שנמצאו במגוון גדול של מחקרים מדעיים כמעולים ויעילים לדחיית יתושים לא פחות מה- DEET המשמש לדחיית יתושים בדוחי היתושים הסטנדרטיים.
  • קרם הבליתוש מעולה גם לשימוש לאחר עקיצות יתושים והרגעת המקום
  • קרם הבליתוש הוא בעל ריח נעים ומאוזן הדוחה את היתושים מבלי לדחות אנשים.

כמו שמיטל מנהריה כתבה לנו:
שמתי לפי ההנחיות- שורש כף היד, רגל, מעל המצח והילדים הפסיקו להיעקץ..

מה יש בבליתוש דוחה היתושים הנפוץ בכל בית?

מדביר חרקים בשם DEET. – N,N-Diethyl-meta-toluamide בארה”ב החומר הזה מחייב להוסיף רשימה ארוכה של אזהרות שימוש לאור ההתייחסות אליו כמדביר חרקים היחיד המותר לשימוש על העור. לקריאת הכתבה המלאה לחץ כאן.

בליתוש הוא מוצר מעולה, המתאים לגודלים וקטנים ובאישור משרד הבריאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *