משלוח חינם מעל ₪300. חברי מועדון נהנים יותר. להתחברות/הצטרפות

ארומותרפיה – שמנים אתריים נוגדי וירוסים

שמנים אתריים המוכחים מחקרית לטיפול בוירוסים - לבנדר קוסמטיקה טבעית

שמנים אתרים למניעת שפעת ומחלות ויראליות סקירת מחקרים אחרונים

בשנים האחרונות עם העלייה בכמות החיידקים העמידים לאנטיביוטיקה נערכים בכל העולם מחקרים על השפעות אנטיבקטריאליות ואנטיויראליות של שמנים אתריים. במחקרים אלו מתגלים יותר ויותר שמנים אתריים שהמרכיבים שלהם בעלי השפעה אנטיויראלית עוצמתית מאוד הן בשימוש באדים באוויר ( ע”י מכשור מתאים ) והן בריכוזים נמוכים של השמנים האתריים בנוזל ( שמן / אלכוהול / מים) אספנו עבורכם מבחר המלצות לשמנים אתריים בעלי פעילות אנטיויראלית (נגד וירוסים כשפעות ומחלות ויראליות אחרות).

מחקר על פעילות שמנים אתריים כנגד וירוס השפעת ווירוסים וחיידקים נוספים

במחקר מקיף (1 ) על פעילות נגד וירוס השפעת נמצא כי שמן ברגמוט ושמן אקליפטוס חיסלו וירוסים תוך 10 דקות כשהם כשמתשמים הם בעזרת אדים ( מבער מפיץ ריח ) , שמן גרניום, שמן קינמון, שמן עשב לימון היו פעילים מאוד בחשיפה של 30 דקות בדרך של אדים. שמנים מדוללים כשמן עשב לימון, שמן ברגמוט ושמן טים ( טימין ?) הראו 100% פעילות מעכבת על וירוסי השפעת שניבדקו.
במחקרים נוספים על השפעות של שמנים אתריים על וירוסים (2) נימצאו שמנים אתריים שבריכוזים נמוכים ביותר של אף פחות מ- 0.01% (לדוגמא טיפה ב- כ- 50 מ”ל) אפקטיביים נגד וירוסים כולל וירוס ההרפס סימפלקס – בין היעילים ביותר ניתן למצוא לטיפול בהרפס – שמן לימון, שמן קינמון, שמן אקליפטוס, שמן עץ התה, שמן קמומיל גרמני, שמן מנוקה, שמן מנטה ושמן גי’ניג’ר. לטיפול ניוקסטל( מחלת נשימה שמתפתחת לפגיעה ניורולוגית ) נמצא שמן האורגנו כיעיל ואכן תופתעו לגלות שמשתמשים בשמן אורגנו כיום בגידול עופות על מנת להקטין את המחלות במהלך גידול העופות. שמן לבנדר נמצא כיעיל גם הוא לטיפול בוירוס הרפס סימפלקס.(5) מחקרים אחרים על טיפול בבעיות נשימה חיידקיות (4) נמצא ששמן קינמון מאוד יעיל נגד זיהומים בקטריאליים נשימתיים עמידים לאנטיביוטיקה כולל – Staphylococcus aureus. גם ציפורן נמצא יעיל בנוזל ושמנים אתריים נוספים נימצאו יעילים אך בריכוזים גבוהים יותר כשמן טים ושמן מנטה. שמן לבנדר גם הוא נמצא כמעולה לטיפול בחיידקים אלו העמידים לאנטיביוטיקה.
במחקר על תערובות של שמנים אתריים כולל – שמן קינמון, שמן זרעי גזר, שמן רוזמרין ושמן אקליפטוס נמצאו יעילים מאוד גם לפגיעה בוירוסים וגם בחיידקים מעוררי מחלות.

אופן ההשפעה של השמנים האתריים על הוירוסים

יש מגוון תיאוריות וניסיונות להבין כיצד פועלים השמנים האתריים על הוירוסים ומעכבים את פעילותם. בבדיקות על נגיף השפעת נמצאה השפעה של השמנים על החלבונים העיקריים של נגיף השפעת ה- HA (Hemagglutination) כנראה זו הדרך פעולה שלהם לעיכוב ההשפעה הויראלית.(1) בבדיקות על הנגיף של ההרפס נמצא שכאשר הוא חשוף השמנים האתריים מאוד עוצמתיים ומעכבים את התרבותו, לאחר חדירה לתאים והתרבות ההשפעה יותר איטית. (2)

שמנים אתריים ותערובות של שמנים אתריים עם שמנים בעלי השפעות אנטיויראליות

שילוב שמנים אתריים – שומר חורף

ידעתם ששמנים אתריים מסייעים לחיזוק המערכת החיסונית? ישנם לא מעט מחקרים בנושא המראים כי
45.00 מידע נוסף

שילוב שמנים אתריים לנשימה קלה

קחו נשימה עמוקה בניחוח לימון, אקליפטוס לימוני, רבנטיסרה ושמנים טהורים ומשובחים נוספים. מרגישים אותה
45.00 מידע נוסף

שמן אתרי אקליפטוס לימוני

שמן מחטא, אנטי בקטריאלי ואנטי ויראלי המומלץ לטיפול במחלות החורף בעל סגולות ריפוי רבות בכל הקשור
29.00 מידע נוסף

שמן אתרי לימון

שמן אתרי המופק מקליפת הלימון. מסייע במקרים של פיגמנטציה להבהרת העור (אין להיחשף איתו
30.00 מידע נוסף

שמן אתרי מנטה

שמן אתרי מרענן ומחטא ויעיל במיוחד להתקררות, כאבי ראש ובעיות נשימה. ריחו החריף דוחה חרקים
37.00 מידע נוסף
המלצות לשימוש בשמנים אתריים למחלות ויראליות כשפעות.
מאחר ותמצאו ברשימה מגוון של שמנים אתריים היעילים נגד סוגים שונים של וירוסים נתמקד קודם כל בשמנים שהוכחו ביעילים לטיפול בוירוס השפעת – Influenza virus. ונמליץ קודם על על טיפול בשמנים אתריים למניעת שפעות ומחלות ויראליות אחרות. מאחר ויש לא מעט הוכחות ומחקרים המוכיחים את היעילות של השמנים האתריים גם כאנטיבקטריאלים אבל גם כאנטיויראלים מצד אחד ואין ספק שהמניעה גם קלה יותר לטפל באוויר עם שמנים אתריים ולהקטין את ריכוז הוירוסים באוויר. לאור כך אידוי בחדר של שמנים אתריים כולל שמן ברגמוט, שמן אקליפטוס, שמן קורנית, שמן קינמון,שמן גרניום שמן עשב לימון ושמן לימון יעשו מצויין לאוויר, יתנו ריח נעים ותוך כדי כך גם יקטינו את הכמויות של הוירוסים הפעילים באוויר. כמובן אל תשתעלו ישירות אחד על השני.. זה כבר יותר קשה לעצירה…
נוכל להמליץ לכם על תערובות של שמנים אתריים טהורים שרקחנו במיוחד לנושא – תערובת שומר חורף wintergurard המכילה שמנים אתריים טהורים – שמן קינמון, שמן לימון, שמן תפוז מר, שמן הדס, שמן גרניום ולבנדר ותערובת נשימה Breathe המכילה שמנים אתריים טהורים – שמן רבנטיסרה, שמן אקליפטוס לימוני, שמן לבנדר, שמן לימון, שמן ניאולי ושמן ברגמוט.
את השמנים ניתן לפזר באוויר כאדים ע”י מבער שמנים מקרמיקה או מבער שמנים חשמלי – דברו איתנו 077-2127172 לרכישה טלפונית

שמנים אתריים בעלי השפעות אנטיויראליות

שמן אתרי ברגמוט

שמן ברגמוט ממשחת ההדרים – שמן משמח, מרומם מצב רוח,מקל על חרדה, מווסת תאבון,
39.00 מידע נוסף

שמן אתרי גרניום

שמן מאזן פיזית ונפשית, מסייע באיזון הורמונלי, אנטיבקטריאלי ומחטא. שמן גרניום יעיל גם בהרחקת יתושים, ברחשים, חרקים
59.00 מידע נוסף

שמן אתרי עשב לימון

שמן אתרי עשב לימון טהור וטבעי המופק בקיטור מעלי עשב לימון. מעולה כדוחה יתושים
32.00 מידע נוסף
בברכת בריאות עידו משעל – טכנולוג לבנדר – (מהנדס כימיה BSc., ביולוג BSc., מהנדס חומרים MSc, והומיאופת קלאסי. Rc. Hom. )

1. Anti-influenza virus activity of essential oils and vapors (2014) – Selvarani Vimalanathan, James Hudson. 2. Essential oils of aromatic plants with antibacterial, antifungal, antiviral, and cytotoxic properties – an overview Reichling, J ; Schnitzler, P ; Suschke, U ; Saller, R 3. Essential Oils and Their Vapors as Potential Antibacterial Agents against Respiratory Tract Pathogens Kamilla Ácsa, Tímea Bencsika, Andrea Böszörményib, Béla Kocsisc and Györgyi Horvátha 4. Antibacterial, antifungal, and antiviral effects of three essential oil blends Amandine Brochot, Angèle Guilbot, Laïla Haddioui, Christine Roques. 5. Essential Oils as Antimicrobial Agents—Myth or Real Alternative? (2019) KatarzynaWin´ ska , Wanda Maczka , Jacek Łyczko , Małgorzata Grabarczyk Anna Czubaszek 2 and Antoni Szumny

כתיבת תגובה

האי מייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים*

חשוב לנו שתדעו

אנחנו מייצרים ברישיון משרד הבריאות ובאיכות עולמית לפי תקן תנאי יצור נאותים ובפיקוח מכון התקנים

כל המוצרים מיוצרים בישראל בבית המלאכה שלנו בפרדס חנה בעבודת יד מוקפדת עם שמן זית ישראלי

משתמשים רק בחומרי גלם טבעיים ומוכרים שנים רבות כבטוחים לשימוש בכל רחבי העולם, ללא ניסויים בבעלי חיים ובמקסימום בטיחות

לבנדר מייצרת אך ורק קוסמטיקה 100% טבעית נקייה מכימיקלים, משמרים, תוצרי נפט, חומרי ריח סינטטיים. רק טבעי עבורך!

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות חיצוניות למוצרים, אריזות מתמחזרות ושפכים טובים לסביבה

שומרים על בעלי החיים- רוב המוצרים שלנו טבעוניים לחלוטין בפיקוח ויגן פרנדלי

סל קניות

הרשמה/התחברות

33%

חבר/ת מועדון? יש להזין סלולרי לקבלת קוד בסמס. עדיין לא ורוצים להצטרף ולהנות מהטבות? הזינו סלולרי ומלאו את הפרטים.

67%

מלאו את הפרטים ותהנו מהטבות וצבירת נקודות בכל רכישה.

אנחנו כבר חברים, אבל חד פעמית נבקש ממך שוב למלא פרטים אלו כדי שההתחברות שלך בהמשך תהיה מהירה יותר. (אל דאגה, כל ההטבות שלך שמורות אצלנו)

במילוי הפרטים אני מאשר/ת קבלת הטבות ועדכון על מבצעים בסמס/מייל.

67%

נא להזין את הקוד שהתקבל בסמס

דילוג לתוכן