Club Member? הטבות ממתינות לך. להרשמה/התחברות

עגלת קניות

סגור

בלוג קוסמטיקה ורוקחות טבעית

סימני מתיחה בהריון טיפול טבעי מונע – לבנדר,קוסמטיקה טבעית ורוקחות טבעית

סימני מתיחה בהריון טיפול טבעי מונע – רוקחות טבעית

בכמה מילים: סימני מתיחה נגרמים כתוצאה ממתיחה אינטנסיבית של העור ובגלל עור יבש יחד. ניתן להפחית ואף למנוע אותם בכמה פעולות פשוטות: שימוש בסבונים טבעיים שאינם מייבשים את העור ומריחה יומיומית של קרם טיפולי בהריון וקרם משקם לאחר הלידה. הזנה אינטנסיבית תסייע לעור לשמר את הלחות הטבעית וכך תפחית את היווצרות הסימנים.


הריון ולידה הם מהחוויות המדהימות והמרגשות שהאישה עוברת והם מלווים בשינויים משמעותיים בגוף ובנפש. אחת התופעות הפחות רצויות היא היווצרותם של סימני מתיחה שלא ממהרים להיעלם גם לאחר הלידה. כיצד הם נוצרים?האם ניתן למנוע אותם? ישנם כמה פתרונות טבעיים שהתמדה בהם תסייע לך להקל על התופעה ואף למנוע אותה:

כיצד נגרמים סימני מתיחה בהריון טיפול טבעי מונע?

במהלך תשעת חודשי ההריון האישה עולה במשקל באופן משמעותי ובקצב מהיר, והבטן מגיעה למימדים המאתגרים את העור. השילוב של המתיחה האינטנסיבית ועור יבש יוצר סדקים מיקרוסקופיים הנראים כפסים ורודים אדומים. אותם סדקים הם בעצם קרעים הנוצרים בסיבי הקולגן והאלסטין הנמצאים בשכבות העמוקות של העור(הדרמיס). סיבים אלו מעניקים בד”כ לעור את גמישותו אך בהיעדר הלחות ובגלל שינויים במימדי הבטן, הם נקרעים ומותירים אחריהם את סימני המתיחה. בנוסף לכך, העור הסדוק מתחיל להיות מגורה, מגרד, רגיש למגע ולא נעים.

קרם טיפולי עדין להקלה והזנה של העור

הצעד הראשון למניעת סימני מתיחה בהריון טיפול טבעי

הימנעי מהגורם המרכזי ליובש וגירוי בעור – שימוש יומיומי בסבון המכיל דטרגנטים, פרבנים, SLS וכימיקלים נוספים המייבשים את העור. העדיפי סבונים נוזליים טבעיים או סבונים מוצקים המבוססים על שמנים צמחיים (שמן זית, שמן קיק, שמן קוקוס וכן הלאה). הקפדה על שימוש בסבונים טבעיים תקל על שמירת הלחות הטבעית ותמנע את היובש האינסטנסיבי שמותירים הסבונים הרגילים.

טיפול יומיומי בקרם עשיר בחמאת שיאה למניעת סימני מתיחה בהריון טיפול טבעי

כדי לשמור על לחות חשוב להזין את העור באופן קבוע. הזנה קבועה בחמאות ושמנים תמנע מהתאים לאבד מים ותסייע “ללכוד” את הלחות. עור גמיש ולא יבש יהיה פחות פגיע ויתמודד ביתר קלות עם אתגר המתיחה. כדאי להקפיד על שימוש בקרם המכיל שמנים כבר בשלבים הראשונים של ההריון ולא לחכות להופעת סימני המתיחה.

קרם טיפולי עדין – קרם 100% טבעי, מצוין לטיפול בעור יבש, מגורה ובמניעת סימני מתיחה. הקרם מבוסס על חמאת שיאה, שמן שקדים, שמן זרעי ענבים, שעות דבורים, מועשר בתמצית קלנדולה ושמנים ארומטיים כגון גרניום, לבנדר, קמומיל רומן וקלנדולה. הקרם נמרח ונספג בקלות, מרגיע כל גירוי ויובש קיצוני ומסייע במניעת סדקים וסימני מתיחה.

טיפול בסימני מתיחה לאחר ההריון

חשוב לטפל בעור גם לאחר ההריון. קרם משקם על בסיס שמן חי-עד (הליקריסיום) – שמן בעל תכונות המשקמות עור פצוע, עם שטפי דם, מסייע בטיפוח העור והגמשתו, מתאים לטיפול בצלקות (במידה ועברת ניתוח קיסרי) וסימני מתיחה. הקרם המשקם מכיל גם חמאת שיאה, שמן שקדים מתוקים ושמן זרעי-ענבים. בנוסף, הקרם מכיל תמצית קלנדולה הומאופתית מעולה לטיפול בעור פגוע.

בנוסף שימוש אחת למספר ימים בפילינג גוף על בסיס שמנים צמחיים ושמן אובלפיחה עם גרגירי מלח עדינים יעודד חידוש העור וישלים את פעולת הקרם המשקם ויזרז את פעולתו.


* כל הכתוב באתר על דעת הכותבים, לפי מיטב ניסיונם ואינו תחליף לחוות דעת רפואית.

מוצרים מומלצים להקלה על סימני מתיחה בהריון

פילינג גוף טבעי שמנים ומלחים

ניקוי והזנה מושלמים לעורך. פילינג לגוף בניחוח פצ’ולי וניל משכר, שמן אובלפיכה המעניק שלל ויטמינים לעורך, לחות ובריאות יחד עם ניקוי עדין.
330gr

95.00

קרם גוף טיפולי, טבעי לעור עדין

קרם טיפולי להרגעת גירויי עור שונים המטפל באדמומיות קלה ועד כוויות ועקיצות. הקרם מתאים לטיפול באסתמה של העור, מכות יבשות ועוד.

63.00179.00

קרם פנים טבעי – קרם משקם

שילוב של קלנדולה ושמן חי-עד לחידוש ואיחוי העור! הקרם מספק הזנה עמוקה ועשירה לעור יבש עד יבש מאוד, משפר צלקות, פגמים בעור וקמטים. מבוסס על חמאת שיאה אורגנית לריכוך ולהזנה עמוקה
30ml

135.00

כתיבת תגובה

האי מייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים*

חשוב לנו שתדעו

לבנדר קוסמטיקה טבעית מייצרים קוסמטיקה טבעית ברישיון משרד הבריאות ותנאי GMP לקוסמטיקה

אנחנו מייצרים ברישיון
משרד הבריאות
ובאיכות עולמית לפי
תקן תנאי יצור נאותים
ובפיקוח מכון התקנים

לבנדר, מייצרים קוסמטיקה טבעית בעבודת יד מוקפדת בבית המלאכה שלנו בפרדס-חנה תוצרת ישראל

כל המוצרים מיוצרים
בישראל בבית המלאכה
שלנו בפרדס חנה
בעבודת יד מוקפדת
עם שמן זית ישראלי

לבנדר, מייצרים קוסמטיקה טבעית ושומרים על בעלי החיים

משתמשים רק בחומרי
גלם טבעיים ומוכרים
שנים רבות כבטוחים
לשימוש בכל רחבי העולם, ללא ניסויים בבעלי חיים

ובמקסימום בטיחות

לבנדר מייצרים רק קוסמטיקה 100% טבעית

לבנדר מייצרת אך ורק
קוסמטיקה 100% טבעית
נקייה מכימיקלים, משמרים,
תוצרי נפט, חומרי ריח
סינטטיים. רק טבעי עבורך!

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות חיצוניות ועם אריזות מחומרים קלים למיחזור

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות
חיצוניות למוצרים,
אריזות מתמחזרות ושפכים טובים לסביבה

רבים ממוצרי לבנדר הם קוסמטיקה טבעונית ועומדים בתקן ויגן פרינדלי ישראל

שומרים על בעלי החיים-
רוב המוצרים שלנו
טבעוניים לחלוטין
בפיקוח ויגן פרנדלי

חיוב מאובטח ובטוח בכרטיס אשראי
Scroll To Top דילוג לתוכן Sidebar