סגון גילוח טבעי משמן זית - לבנדר קוסמטיקה טבעית
סבון טבעי

סבון גילוח טבעי

סבון גילוח משמן זית - לבנדר קוסמטיקה טבעית ורוקחות טבעית

סבון גילוח המחליף את הקצף והאפטר שייב ומאפשר גילוח חלק ונעים שמשאיר את הפנים נקיות ועם ניחוח מרענן של פצ‘ולי ועץ התה שמלווה אותך כל היום. סבון הגילוח של לבנדר מאזן את הלחות הטבעית של העור ואינו מייבש אותו. סבון הגילוח מתאים מאוד לאנשים עם עור רגיש ועדין ומקל מאוד על תופעות של עור רגיש, פצעונים, אדמומיות ויובש לאחר גילוח. הסבון מייבש ומחטא אקנה וחצ‘קונים ומשפר את מראה העור.

המלצה על סבון גילוח טבעי

“לפני כחודשיים אשתי קנתה לי את ג‘ל הגילוח שלכם (אני לא יודע אם ג‘ל זו ההגדרה הנכונה) ומאז חיי השתנו.
אף פעם לא חשבתי שגילוח יכול להיות כל כך נעים, עדין וקל. אני חושב שלעולם לא אוכל לחזור יותר להתגלח בג‘ל רגיל. זה פשוט בלתי אפשרי. רציתי להגיד לכם תודה על כך. זה מוצר שלבטח אמליץ עליו לכל חבריי.” גלעד

עוד על סבון גילוח טבעי של לבנדר

הסבון מיוצר משמן זית כתית ומתוכנן להיות עדין לעור ולשמן את הגילוח. סבון הגילוח מכיל שמנים אתריים טהורים המשפיעים על הגוף והנפש.

כבכל מוצרי לבנדר הסבון לגילוח אינו מכיל חומרים משמרים, ללא תוספת מלח להסמכה, ללא SLS ותוצרי נפט, ללא חומרי ריח מלבד שמנים אתריים.
יש להימנע ממגע הסבון בעינים.

למה סבון גילוח טבעי?

  • בגלל הקצף!! – כל כך הרבה שנים הרגילו את כולנו להתגלח עם קצף לבן וסמיך על כל הפנים. הבעיה העיקרית היא שכדי לקבל קצף סמיך צריך הרבה SLS שהוא חומר המופק מנפט וגורם לאנשים עם עור עדין יובש, אדמומיות, פנים חמות ובעיות עור בשימוש תכוף. אז בסבון גילוח הטבעי של לבנדר אין SLS וחומרים דומים ולכן הוא משאיר את העור בריא ונעים.
  • האפטר-שייב בתוכו!! – הסבון של לבנדר משאיר את עור פניך נקי וריחני לזמן רב וחוסך את השימוש באפטר-שייב וחומרים אחרים.
  • ושוב בגלל הקצף – כולנו, הגברים, מכירים את המכות שאנחנו מרביצים בכיור על מנת להוציא את השיער והקצף הסמיך מהסכין מלחמה יומיומית שגם גורמת לסכין לקצר את חייה. עם סבון הגילוח הטבעי של לבנדר קצת מים והכל נשטף בקלות.
  • שמן זית – שיש הרבה ממנו בסבון גילוח הטבעי של לבנדר והוא מעולה לעור הפנים
  • בגלל מה שאין בו! – חומרים משמרים, חומרי ריח סינטטים (אנשים רבים אלרגיים לרבים מהם) פשוט אפשר להתגלח בקלות ובנוחות עם מוצר 100% טבעי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *