רוקחות טבעית לתינוקות

קוסמטיקה טבעית לתינוקות ולילדים

תינוקות היו מהלקוחות הראשונים שלנו והתוצאות שההורים ואנו ראינו בהם לאחר המעבר למוצרים שאנו מייצרים, הבטיח שותפות ארוכה.
ילדים ותינוקות שהמעבר לסבונים ולקרם תינוקות פתר או הקטין באופן משמעותי את בעיות העור מהם הם סבלו כאסטמה של העור , גם עיסוי עם שמן העיסוי לתינוקות שלנו עשה פלאות לבעיות הגזים אצל תינוקות.

תינוקות באים לעולם עמוס גירויים מסוגים שונים, אנו מאמינים שאין צורך להוסיף “רעשים” ושיש לטפל בתינוקות בדרך עדינה שאינה מפרה איזון, אלא תומכת ונותנת מענה לצורך אמיתי. תינוקות הם בד”כ בעלי עור עדין ורגיש ולכן המוצרים שאנו מפתחים מכילים מרכיבים טבעיים בלבד במינונים עדינים המותאמים לתינוקות.

בין המוצרים הטבעיים לתינוקות וילדים של לבנדר קוסמטיקה טבעית

מלח אמבט טבעי לילדים

להרגשה נינוחה ורגועה לפני שינה, אין כמו אמבט חם עם מלח אמבט. להקלה על הנשימה, המלח מחטא ומרגיע את העור, מאזן נפשית ותורם לתחושת לשינה נעימה.
400ml

39.00

סבון נוזלי טבעי לתינוק

לאמבטיה עשירה בניחוחות שמנים ארומטיים ושמנים צמחיים נפלאים לעור התינוק. השילוב העדין של חומרי הגלם מותאם במיוחד לעור רך ועדין, מצוין לטיפול ביובש, גירוי ואסטמה של העור.

39.00139.00

קרם טיפולי לתינוק

קרם לתינוק/ת להרגעת גרויי עור,  קרם עדין המבוסס על חמאת שיאה, קלנדולה ושמנים אתריים. מרגיע פריחות חיתולים או עור מגורה ומזין עור יבש. הקרם נבדק במעבדות באירופה ובארץ לבטיחותו והתאמתו לתינוקות.
אחד מרבי המכר של לבנדר – קרם מעולה שלקוחות רבים מחזיקים אותו בבית כקרם לכל מכה, חבלה, כוויה. פותר לילדים ומבוגרים רבים בעיות של אסטמה של העור ובעיות עור אחרות.
63.00179.00

בייחוד עבורכם ועבור תינוקכם פיתחנו קו של מוצרים טבעיים ועדינים במיוחד המתבססים על חמאות ושמנים צמחיים בלבד. ללא SLS הידוע כחומר מגרה עורי, פרבנים כחומרים משמרים (אין אנו משתמשים בחומרים משמרים כלל) ולכן הקרמים שאנו מייצרים לא מכילים מים כלל. אין אנו עושים שימוש גם בטלק או בלנולין או תוצרי נפט אחרים ואנו מאוד ממליצים לבדוק את ההרכבים של כל מוצר שאתם עושים בו שימוש לילדכם.

במוצרים שאתם רוכשים בלבנדר הרכיבים כתובים בעברית ובברור.

הסבונים שלנו לתינוקות מבוססים על שמן זית כתית. חמאת שיאה אורגנית (קרטיה) היא הבסיס (מעל 45%) לקרם התינוקות ושמן שקדים מתוקים בכבישה קרה משמש כבסיס לשמן עיסוי. אל שמני הבסיס מצטרפים שמנים אתרים טהורים המתאימים לתינוקות.

עבור תינוקות וילדים אנו מיצרים סבונים נוזליים ומוצקים משמן זית כתית, שמן עיסוי, קרם להרגעת עור מגורה (קרם לתינוק), שמפו, מלח אמבט, קרם לסילוק ומניעת כינים.

ממבחר המוצרים לתינוקות :

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *