עיגולים שחורים מסביב לעיניים - רוקחות טבעית - לבנדר קוסמטיקה טבעית
קוסמטיקה טבעית מידע

עיגולים שחורים מסביב לעיניים – רוקחות טבעית

עיגולים שחורים מתחת לעיניים? נראית עייפה? את לא לבד!

אנשים רבים סובלים מעיגולים שחורים מסביב לעיניים. העור הדק הנמצא מסביב לעיניים הוא עור רגיש יותר ורואים עליו השפעות של נושאים רבים כולל תזונה, בעיות שינה ובכלל זה אזור שצריך להיות מטופל באופן אחר משאר עור הפנים, בעיקר אם ישנם עיגולים שחורים מסביב לעיניים. במאמר נציג סיבות ידועות ופחות לעיגולים שחורים סביב העיניים ונציא לכם גם המלצות לשיפור המצב. תיהנו


סיבות לעיגולים שחורים מסביב לעיניים

ישנם מספר רב של סיבות לעיגולים שחורים מסביב לעיניים, יש להבחין גם בין חומרת ומשך התופעה על מנת לנסות לכוון ולמצוא את המקור לבעייה.

קרם מעולה לעיניים עם מיצוי אסטקסנטין - האצה האדומה המוכחת לשיפור מראה העור והקלה על עיגולים שחורים

קרם פנים טבעי – קרם עיניים עם אסטקסנטין

טיפול מושלם לעור העדין מסביב לעיניים עם קרם ייחודי ועצמתי במיוחד העשיר באסטקסנטין (אצה אדומה) – חומר פעיל וטבעי המונע הזדקנות העור ומטפל בכהות ופיגמנטציה.
6ml

88.00

באופן כללי מתחת לעיניים יש עור דק מאוד המושפע מאוד מכניסה ויציאה של נוזלים. כאשר יש עודף נוזלים מתחת לעיניים מקבלים עיגולים שחורים.

 • אלרגיות עונתיות – אלרגיות ודלקות בסינוסים עלולים לגרום לעיגולים שחורים מתחת לעיניים.
 • מחסור בשינה ולחץ נפשי – כולנו מכירים שכאשר אנו לא ישנים טוב או מתוחים מאוד ניתן לראות תופעה של עיגולים שחורים מסביב לעיניים שבדרך כלל נעלמים לאחר שינה טובה ורגיעה.
 • אכילה – מים תמיד זורמים ממקום שבו ריכוז מלח נמוך לרקמות שיש בהן ריכוז מלח גבוה יותר. לכן ארוחה כבדה עם מזון מלוח או לילה של בכי מסרט עצוב או סתם ריב יכולה לגרום לריכוז מלח מוגבר וליציאה של מים מתחת לעור וליצירת העיגולים השחורים.
 • בעיות הורמונליות – לעיתים גם בעיות בבלוטת התריס או בכליות עלולים לגרום לאגירת נוזלים מתחת לעיניים ולהופעה של עיגולים שחורים.
 • גנטיקה – כאשר צללים או עיגולים כהים נשארים לאורך הזמן הסיבה בדרך כלל יותר עמוקה כמו גנטיקה, בעיות שגורמות לשינוי צבע הפיגמנט מתחת לעיניים והגיל שהופך לאט לאט את העור עדין ופגיע יותר וחושף את כלי הדם הזעירים שנמצאים ממש מתחתו.
 • הזדקנות והתקשות העור – עם השנים וטיפול לא מתאים לעיתים נגרם אובדן נפח באזור סביב העין החושף את העצם תוך יצירת שוקת חלולה המופיעה כעיגול כהה. האזור סביב העין הוא אזור עדין ביותר ואחד המקומות הראשונים שניתן לראות בו את סימני ההזדקנות.
 • עישון – העישון מחליש את שכבת הקולגן ומאיץ את הזדקנות העור וירידת האלסטיות שלו.
 • אלכוהול – שתיית אלכוהול מרובה גורמת להיחלשות העור העדין סביב העיניים ולפגיעה במראהו.
 • חשיפה לא מבוקרת לשמש – חשיפה לקרני UV עלולה להחליש את שכבת הקולגן ולגרום להתקמטות מוקדמת ולעור נפול.

מניעת עיגולים שחורים מסביב לעיניים:

ישנן מספר פעולות פשוטות שניתן לעשות על מנת לטפל בעיגולים שחורים תוך כדי ניסיון להוריד את הצטברות המים ברקמות אלו.

 • שינה טובה – שמירה על הרגלי שינה עם מספיק שעות שינה טובות שיאפשרו לגוף להתאושש ולהתחיל את היום החדש כחדש.
 • תנוחת השינה – שינוי תנוחת השינה יכול להקל על עיגולים שחורים סביב העיניים – שכיבה על הגב עם כרית מוגבהת מתחת לראש יכולה למנוע הצטברות נוזלים מתחת לעיניים. שינוי לא פשוט אבל אפשרי, צריך לקחת בחשבון שעיגולים שחורים לאורך זמן עלולים להפוך לקבועים.
 • אלרגיות – טיפול בדלקת השחת או אלרגיות וכן בסינוסים סתומים ע”י רפואה אלטרנטיבית או עם רופא יכולים גם הם לשפר מאוד את מראה העיניים.
 • איפור – שינה עם איפור – חומרי איפור עלולים ליצור גירוי בעיניים ולגרום להצטברות נוזלים באזור זה,  שיפשוף של העינייים לעיתים קרובות עלול גם הוא לגרום לגירוי באזור.
 • עישון ואלכוהול – הימנעות מעישון ושתייה מופרזת של אלכוהול המאיצים את הזדקנות העור.
 • הגנה משמש – שימוש בקרם הגנה עם מסנן קרינה רחב החוסם גם UVA וגם UVB באזור העיניים.
 • קרם עיניים – שימוש יומיומי בקרם לחות המותאם לאזור העדין שמתחת לעיניים – עיסוי של האזור כל ערב עם קרם עיניים עדין יגרום לזרימה טובה יותר של הנוזלים ולהקלה לאורך זמן על העיניים השחורות.

מוצרי לבנדר לאזור העיניים ולמניעת עיגולים שחורים מסביב לעיניים

קרם עיניים עם האצה האדומה – קרם ייחודי של לבנדר רוקחות טבעית, המכיל אצה אדומה (Astaxanthin) – חומר טבעי ופעיל המסייע במניעת תהליכי הזדקנות העור, מטפל בנזקי השמש, מונע קמטוטים, מזין ומחייה את העור שמתחת לעיניים. הקרם מתאים במיוחד לסובלים בנפיחות או עיגולים שחורים מתחת לעיניים שכן בשימוש קבוע הוא מסייע בהבהרת העור וטיפול בכתמי פיגמנטציה, יותר מכך האצה האדומה מעולה לשמירה ושיפור אלסטיות העור ומקלה על תופעות כמו עיגולים שחורים סביב לעיניים. קרם העיניים מכיל גם מיצוי ליקוריץ הידוע בהשפעתו המשמעותית להבהרה של פגמינציה ואזורים כהים.

יש לכם שאלות? רוצים להתנסות בקרם שלנו? מוזמנים להגיע לחנויות של לבנדר קוסמטיקה טבעית או להזמין מהאתר או לקבל ייעוץ טלפוני ב- 077-2127172

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *