עיסוי גוף ושמני עיסוי מומלצים - לבנדר קוסמטיקה טבעית
קוסמטיקה טבעית מידע

עיסוי גוף ושמני עיסוי מומלצים

במגע האנושי ישנה עוצמה יחודית והעיסוי מלווה את התרבות האנושית מזה אלפי שנים ושמקשר אותנו לשנות הינקות שלנו ולצורך המולד והטבעי במגע.

עם השנים אנו נוטים לשכוח או להדחיק צורך זה, אך חלק מכוחו של העיסוי וההנאה שבו טמון בדיוק בהשפעה הקדומה העוצמתית של המגע, יחד עם ההשפעה על רקמות ושרירי הגוף – שחרור השרירים, החייאת תאים, שיפור בזרימת הדם והחמצן לרקמות, וכמו שניתן לחוש בחיבוק חם למגע – עצמו יש השפעה מאזנת גם על הנפש.

עיסוי נקשר אצל רבים כטיפול מפנק בעת חופשה, אך הוא יכול בהחלט להיות גם חלק משגרת החיים שלנו ומאורח חיים בריא כולל גם עצירה של המרוץ היומיומי והקדשת זמן איכות גם לגוף ולנפש. דווקא בשבוע רגיל עמוס ומתוח עם הגוף והנפש שלנו זקוקים לתשומת לב ולכך שנפנה זמן ויחס עבורו.

עיסוי שבועי מקצועי הוא בחירה נפלאה אבל כמה מאיתנו מעניקים לעצמם את המתנה הזו?

https://lavender.co.il/wp-content/uploads/2019/05/11-137.jpg

עיסוי גוף עיסוי גוף ושמני עיסוי מומלצים ממקום של נתינה ופניות

כדי להעניק עיסוי מרגיע ומהנה אין צורך להיות להיות מומחה, ניתן לתת מנה של מגע משמעותי מתוך רצון להיטיב. העקרונות פשוטים – לבוא מתוך רצון לנתינה. לבוא פנוי/ה.
אני רואה עיסוי ככלי מעולה להפגת מתחים ויצירת קרבה הוא מתאים ליצירת אינטימיות עם הילדים ועם בני/בנות הזוג על מנת שהעיסוי יהיה מהנה עבור שני הצדדים חשוב שיתקיימו מספר תנאים:

  • רצון של שני הצדדים במגע וקרבה ופניות של שני הצדדים
  • סביבה נעימה שקטה מוגנת חמימה
  • מומלץ להשתמש בשמן עיסוי או בקרם שהניחוח שלו עדין ומרגיע. ניחוחות מומלצים הם לבנדר, עשב לימון ורווזוווד.
  • מומלץ להוסיף ברקע מוסיקה מרגיעה – ניתן למצא ברשת מוסיקה מתאימה שלא צריך יותר מטלפון כדי להשמיעה.. בחיפוש אחרי מוסיקה לעיסוי מוסיקה לרייקי מוסיקה להילינג או תפילות.
  • לאחר סידור הסביבה הנעימה כדאי לברר אם יש חלקים הצד השני יעדיף להימנע ממגע (להתרחק מהשיער אני אחרי מספרה..רק אל תגעי לי ברגלים אני ממש רגישה ..)

רוב האנשים יסתדרו נפלא עם עיסוי כפות ידים אחריו אהוב מאוד הוא העיסוי לכפות הרגלים. עיסוי קרקפת מרגיע מאוד וגם האדם הלחוץ ביותר יחוש הקלה אחרי שתעסו לו את הקרקפת רבע שעה.

מבחינת אורך העיסוי – לא חייב להיות ארוך 5 דקות זה טוב 15 דקות מעולה 20-25 דקות זו מתנה יקרת ערך. יחד עם זאת ישנם אנשים שיעדיפו עיסוי קצר וכאלו המעדיפים דווקא ארוך יותר. פשוט לשאול.

המלצות במהלך עיסוי

  • לא לעזוב את המטופל – אנחנו כל הזמן ניגע בו אפילו אם זו רק הנחת יד
  • התנועות ארוכות, לא מאוד מהירות עם לחץ על הגוף. פחות ליטוף ויותר לחיצה
  • התנועה היא מבפנים החוצה
  • לא לשכוח לגזור ציפורנים 🙂

שמני עיסוי מומלצים

בין מוצרי לבנדר תוכלו למצוא שמני עיסוי מעולים המבוססים על שמני בסיס איכותיים ועשירים בשמנים אתרים:

בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *