משלוח חינם מעל ₪300. חברי מועדון נהנים יותר. להתחברות/הצטרפות

חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית

חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית

יש מי שאוהב להכין את הקוסמטיקה שלו לבד, ובצדק. מעבר לגישה ופילוסופיית חיים שיותר ויותר אנשים מאמצים, הדוגלת בייצור עצמי, יש הנאה גדולה בלרקוח לבד את הדברים שאנחנו צורכים. זה מעגן, מכניס משמעות והופך למקור גדול של הנאה ואושר.
רקיחת קוסמטיקה לבד, בעיקר אם היא טבעית יכולה להיות מורכבת, יחד עם זאת – לא חייבים להיות מומחים גדולים כדי לצאת לדרך. כאשר עובדים עם חומרי גלם איכותיים וטבעיים להכנת קוסמטיקה  – אין סכנה לטעות הרת אסון.
מכירת חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית ואיכותית נעשית אצלינו בלבנדר תחת פיקוח וברישיון משרד הבריאות. אנו מספקים חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית באיכות וטריות אופטימלית על מנת לאפשר למשתמש לקבל את ההזנה הטובה ביותר מהתכשיר הנרקח.
חומרי גלם קוסמטיקה טבעית כוללים מנעד רחב של חומרים שונים ובאתר שלנו אפשר גם למצוא הרבה מאד ידע מקצועי על החומרים השונים, השילובים שלהם, אופני רקיחה והתאמה של חומרים פעילים לייעודים שונים ולסוגי עור שונים.

הזמנת חומרי גלם למוצרי קוסמטיקה און-ליין

באתר שלנו תוכלו להתרשם מקשת רחבה של מוצרים שונים לצד חומרי גלם לרוקחות טבעית אשר כוללים חומרי גלם לקרמים, פילינגים, שמני בסיס, שמנים אתריים באיכות מעולה ועוד.
חומרים לקוסמטיקה כוללים מגוון של חומרי גלם שונים ביניהם גרגירי פיליניג, תמציות צמחי מרפא, תוספי ויטמינים ומינרלים, שעווה, כהל, חימר ועוד.

מי שעושה את הצעדים הראשונים שלו בעולם הקוסמטיקה הטבעית ההמלצה תהיה להגדיר מסגרת תקציב ומסגרת של מוצרי בסיס להתחלה. מאחר וחומרים טבעיים הם חומרים עם אורך חיי מדף מוגבל, אין טעם למלא מלאים בחומרי גלם שיקח זמן להגיע אליהם. השלבים הראשונים של הכנת קוסמטיקה יכולים להתפרס על פני פרק זמן משום שיש תהליך של למידה, ניסוי וטעייה, הסתגלות, בחינה ועוד.
ספקי חומרי גלם לקוסמטיקה מספקים חומרים באיכויות שונות ולכן חשוב לבחור ספק אמין והגון, כך שאפשר יהיה לבטוח באיכות ובטריות הסחורה.

תפקידו של השמן האתרי בקוסמטיקה הטבעית

אחד השחקנים המרכזיים בקוסמטיקה הטבעית הוא השמן האתרי. למעשה מדובר על שמנים רבים שלכל אחד מהם מאפיינים ותכונות משלו. בדיוק בשל ריבוי השמנים השונים והפתרונות הרבים שהם מציעים, השמן האתרי שימושי ואפקטיבי כל כך כמעט בכל תכשיר קוסמטי. באופן כללי ולצד הניחוח החזק שאותו הם מפיצים לשמנים האתריים יש איכויות אנטיספטיות, מזינות, מרגיעות, מרפאות ועוד.
מי שעדיין נמצא בשלבים ראשונים של למידת רזי הרוקחות הטבעית חשוב לזכור שלא חייבים להמציא את הגלגל. זה נכון ששלב הניסוי הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הלמידה והוא גם שלב מהנה במיוחד שלו. יחד עם זאת, ככל שתהליכי הניסוי יהיו מגובים בידע מוכח, כך ההצלחה וגם היכולת להנות מהתכשיר ימהרו להגיע.

שמן אתרי לבסיס של בשמים

אחד הדברים היותר מהנים להכנה עצמית בעולם הקוסמטיקה הטבעית הוא בושם טבעי שברמה הבסיסית ביותר מורכב משמן בסיס נטול ריח כמו שמן הקוקוס, ושמן אתרי האחראי על הניחוח למשך זמן רב.

בבית לבנדר אנו מציעים לכם סדנה ייחודית לקבוצות ובה נלמד לרקוח קרמים ייחודיים מחומרי גלם טבעיים. הסדנאות חוויתיות ומעשירות ובהן נלמד את החשיבות של מעבר לשימוש בחומרים טבעיים, על ההשפעה שלהם על הגוף שלנו ועל הערך הטיפולי שלהם. בנוסף תוכלו למצוא אצלינו ערכה של חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית המכילה את מוצרי הבסיס להתחלת הרקיחה שלכם.

כתיבת תגובה

האי מייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים*

חשוב לנו שתדעו

אנחנו מייצרים ברישיון משרד הבריאות ובאיכות עולמית לפי תקן תנאי יצור נאותים ובפיקוח מכון התקנים

כל המוצרים מיוצרים בישראל בבית המלאכה שלנו בפרדס חנה בעבודת יד מוקפדת עם שמן זית ישראלי

משתמשים רק בחומרי גלם טבעיים ומוכרים שנים רבות כבטוחים לשימוש בכל רחבי העולם, ללא ניסויים בבעלי חיים ובמקסימום בטיחות

לבנדר מייצרת אך ורק קוסמטיקה 100% טבעית נקייה מכימיקלים, משמרים, תוצרי נפט, חומרי ריח סינטטיים. רק טבעי עבורך!

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות חיצוניות למוצרים, אריזות מתמחזרות ושפכים טובים לסביבה

שומרים על בעלי החיים- רוב המוצרים שלנו טבעוניים לחלוטין בפיקוח ויגן פרנדלי

סל קניות

הרשמה/התחברות

33%

חבר/ת מועדון? יש להזין סלולרי לקבלת קוד בסמס. עדיין לא ורוצים להצטרף ולהנות מהטבות? הזינו סלולרי ומלאו את הפרטים.

67%

מלאו את הפרטים ותהנו מהטבות וצבירת נקודות בכל רכישה.

אנחנו כבר חברים, אבל חד פעמית נבקש ממך שוב למלא פרטים אלו כדי שההתחברות שלך בהמשך תהיה מהירה יותר. (אל דאגה, כל ההטבות שלך שמורות אצלנו)

במילוי הפרטים אני מאשר/ת קבלת הטבות ועדכון על מבצעים בסמס/מייל.

67%

נא להזין את הקוד שהתקבל בסמס

דילוג לתוכן