משלוח חינם מעל ₪300. חברי מועדון נהנים יותר. להתחברות/הצטרפות

מרכיבים מהחי במוצרי קוסמטיקה

מרכיבים מהחי במוצרי קוסמטיקה - לבנדר קוסמטיקה טבעית

מי מסתתר בקוסמטיקה שלי?

בעבר סבון מישראל נחשב לסבון מבוקש וישראל הייתה ליצואנית סבונים. מדוע?  – משום שכולם ידעו שבסבוני שמן הזית של שכם, אין שומן בעלי-חיים. יהודים ומוסלמים מכל העולם שלא רצו להסתכן בכך שהסבון שלהם יכיל שומן חזיר היו רוכשים את הסבונים של שכם*. מאז חלפו קצת מים בירדן והדברים השתנו, רוב מוצרי הקוסמטיקה בארץ דומים בהרכבם למוצרי קוסמטיקה מהעולם וחלקם הגדול מיוצרים בסין.. כשקוראים את התויות על מוצר קוסמטיקה קל לראות שיש יש דימיון רב בין מוצרים קוסמטיקה ממותגים שונים הדימיון בהרכבם משקף דמיון במקורות ששימשו להפקת המרכיבים…

Stearic Acid

רכשת לאחרונה קרם גוף ? קחי כל קרם שיש לכם בבית אולי בין המרכיבים הראשונים יש stearic acid? Steric acid היא חומר מוצק-שעוותי המשמש בחלק גדול מהקרמים על המדף כאחד המרכיבים העיקריים. הבעייה ש- steric acid  מופקת בעיקר משומן בע”ח– להלן תהליך הייצור מויקיפדיה** – Stearic acid is prepared by treating animal fat with water at a high pressure and temperature… האם יתכן שתחת ההגדרה steric acid העשויה משומן בעלי חיים כשרבים מתכשירי הקוסמטיקה מיוצרים בחו”ל קיבלנו כחלק מהמרכיבים גם שומן חזיר?

חומרי ריח בקוסמטיקה?

רכשת לאחרונה בושם ? מרכיב משמעותי ממנו שלא תוכלי לראות ברשימת המרכיבים הוא Ambergris. – חומר המופק מהפרשות של ליוויתנים שקושר את הריחות בבושם ומקבע אותם מרכיב זה מאפשר לבושם להישאר ריחני לאורך שעות רבות על הגוף. לא תוכלי לראות אותו ברשימת המרכיבים פשוט בגלל שהוא מתחבא שם מתחת לשם הכולל – fragrance. מתחת לשם הכולל- fragrance יש עוד חומרים מהחי למשל musk oil  המיוצר מבלוטה שמוציאים מאיילים באיזור ההימליה –אנחנו נהנים מניחוח חושני מוכר בבשמים רבים. והאייל? אוכלוסייתם בסכנת הכחדה אלפי איילים נהרגים בשנה לצורך הפקתו.
lanolin
חומר נוסף מהחי נמצא ברבים מהקרמים לתינוקות ה lanolin המופרש מבלוטות השומן של כבשים וממוצה מצמר כבשים.
באופן אישי אני מעדיפה למרוח על טוסיק של תינוק קרם שומן המופק ממקור צמחי חמאת שיאה לדוגמא מאשר שמן שנאסף מצמר הכבשים או בשומן בעלי חיים ושמנים אתריים הכי משמחים אותי לריחות.
מוצרי לבנדר – טבעיים וטבעונים
כל מוצרי לבנדר מבוססים על מוצרים 100% טבעיים שכולם בשימוש ע”י אנשים שנים רבות כך שאין שום צורך לעשות ניסיונות בבעלי חיים וקיים מידע רחב מאוד על המוצרים לאורך מאות השנים על מנת להבטיח בטיחותם למשתמשים. בלבנדר אנו מכינים הרכבים מיוחדים המביאים מרכיבים טבעיים אלו להשפעה מיטבית על הגוף והנפש. המוצר היחידי מן החי בו אנו משתמשים בחלק קטן מהמוצרים הנו שעוות דבורים. שאר מוצרינו טבעוניים ומופקים מהצומח בטבע בלבד. שימו לב לסימון ה-Vegan הקיים ליד כל מוצר טבעוני.

על הסבון של שכם **Steric acid – Wikipedia מידע נוסף: רשימת מרכיבים מהחי בקוסמטיקה (מקבוצה קצת קיצונית בנושא)

כתיבת תגובה

האי מייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים*

חשוב לנו שתדעו

אנחנו מייצרים ברישיון משרד הבריאות ובאיכות עולמית לפי תקן תנאי יצור נאותים ובפיקוח מכון התקנים

כל המוצרים מיוצרים בישראל בבית המלאכה שלנו בפרדס חנה בעבודת יד מוקפדת עם שמן זית ישראלי

משתמשים רק בחומרי גלם טבעיים ומוכרים שנים רבות כבטוחים לשימוש בכל רחבי העולם, ללא ניסויים בבעלי חיים ובמקסימום בטיחות

לבנדר מייצרת אך ורק קוסמטיקה 100% טבעית נקייה מכימיקלים, משמרים, תוצרי נפט, חומרי ריח סינטטיים. רק טבעי עבורך!

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות חיצוניות למוצרים, אריזות מתמחזרות ושפכים טובים לסביבה

שומרים על בעלי החיים- רוב המוצרים שלנו טבעוניים לחלוטין בפיקוח ויגן פרנדלי

סל קניות

הרשמה/התחברות

33%

חבר/ת מועדון? יש להזין סלולרי לקבלת קוד בסמס. עדיין לא ורוצים להצטרף ולהנות מהטבות? הזינו סלולרי ומלאו את הפרטים.

67%

מלאו את הפרטים ותהנו מהטבות וצבירת נקודות בכל רכישה.

אנחנו כבר חברים, אבל חד פעמית נבקש ממך שוב למלא פרטים אלו כדי שההתחברות שלך בהמשך תהיה מהירה יותר. (אל דאגה, כל ההטבות שלך שמורות אצלנו)

במילוי הפרטים אני מאשר/ת קבלת הטבות ועדכון על מבצעים בסמס/מייל.

67%

נא להזין את הקוד שהתקבל בסמס

דילוג לתוכן