Club Member? הטבות ממתינות לך. להרשמה/התחברות

עגלת קניות

סגור

בלוג קוסמטיקה ורוקחות טבעית

חינה טבעית לשיער - אולי גם לך נכון לבחור בצבע שיער אחר - לבנדר קוסמטיקה טבעית

חינה טבעית לשיער

במאמר תוכלו לקרוא על חינה טבעית לשיער ולמה גם לך נכון לעבור לצבע טבעי לשיער על בסיס חינה

מתאר הפנים שלנו והמראה הכללי שלנו מושפעים בין היתר מנראות השיער. קישורים תרבותיים רבי עוצמה המיחסים תכונות שונות לצבע השיער שלנו ומשפיעים על התדמית שלנו. תשאלו כל ג’ינג’י או בלונדינית כמה פעמים בשבוע מכנים אותם כך ומסיקים מסקנות על אופיים.
נדמה שכל מי שיש לו שיער לא מרוצה מהמרקם או מהצבע. מאז ומעולם חוו האנשים צורך לגוון ולשנות, והחיפוש המתמיד אחרי צבעים עמידים לשיער התקיים עוד בימים עברו.

חינה טבעית לשיער – הפיתרון לצבע שיער טבעי שגם משפר את מצב השיער

הצבע השכיח ביותר המשמש עד עצם היום הזה בהודו בתימן במדינות ערב ובמדינות המזרח התיכון הוא צבע על בסיס חינה. צביעה ביתית בחינה נפוצה מאוד. החינה מכילה חומרים לחיזוק שורשי השיער, למתן ברק וגיון ולכיסוי שיער לבן. צביעת השיער בחינה בבית היא פעולה פשוטה. החינה זולה יחסית ולכן בעבר היה מאוד שכיח לראות את הגוון האופייני שלה על נשים ששערן הלבין. בשנים האחרונות התחזק מאוד מעמדם של הצבעים הלא טבעיים ונשים רבות עברו לצבוע את שערן בשלל צבעים. אלא שבחירה זו כרוכה הן בחמצון השיער כלומר נזק עצום לאיכות השיער והן ברגישיות רבות לצבע לשיער.

בשנים האחרונות הבינו נשים רבות שאינן מעונינות בחשיפה לצבעי שיער המכילים רכיבים אגרסיבים, וחיפשו מענה נקי מכימיקלים וכמה שיותר טבעי, והגיעו לאבקת החינה שנרכשה בדרך כלל בחנויות התבלינים.
חינה טבעית ניתן למצוא באיכויות שונות. מכיוון שחינה הנרכשת בחנות תבלינים לא ניתן לדעת מה חוזק הגוון שיתקבל, נהגו לחזק את הגוון ולערבב עם חומרים ביתיים שונים: תה, מיץ סלק, קליפות פקאן ועוד. לשיפור המרקם הוסיפו ביצה ושמן זית, ואת כל התערובת הזו מרחו על הראש לכמה שעות טובות.

חינה טבעית לשיער – אורגנית ועוצמתית מבית לבנדר קוסמטיקה טבעית

חינה לשיער טבעית לצבע אדום

אבקה על בסיס חינה טבעית לשיער עם תערובת צמחים איורוודית לטיפוח השיער והקרקפת. מיועד להכנה עצמית של צבע שיער טבעי אדום.  דומה לשימוש בחינה למי שמכירים אך עם אבקות מרוכזות ולא מדוללות הצובעות היטב גם שיער לבן, נשטפות בקלות. אם טרם צבעתם את השיער עם חינה, קראו היטב התיאור למטה לפני שתחליטו אם המוצר מתאים לכם

100 גרם

35.00

צבע טבעי לשיער – משחה בצבע חום

משחה איורוודית לצביעת שיער מבוססת על אבקות צמחיות, טבעונית מעולה לשמירה צבע שיער. המסכה מעולה לשיפור מראה השיער, בריאות השיער והעור. תחסכו לעצמכם את כל הכימיקלים החומרים המחמצנים האגרסיביים בצבעי שיער כימיים ותתרגלו לצבע מהטבע. המסיכה לא מתאימה לכל אחד ולכיסוי שיער לבן מומלצת תערובת האבקות ולא המשחה, קראו הפירוט למטה היטב ובידקו שהמוצר מתאים לכם.
משקל: כ- 400 גרם.

56.00

צבע טבעי לשיער חום מצמחים טחונים

אבקה להכנה עצמית של צבע שיער טבעי על בסיס של צמחים טחונים כולל חינה, אזדרכת, אינדיגו ועוד היוצרים תערובת עוצמתית לצביעת השיער בצבע חום. דומה לשימוש בחינה למי שמכירים אך עם אבקות מרוכזות ולא מדוללות הצובעות היטב גם שיער לבן. התערובת לא מתאימה לכל אחד. קראו היטב התיאור למטה לפני שתחליטו.

100 גרם

35.00

צבע שיער חום בהיר מחינה אורגנית במשחה

משחה צמחית טבעונית על בסיס צמחי חינה ואינידגו עם תערובת צמחים איורוודית מעולה לשיער ולקרקפת. משחה נוחה לשימוש לצביעת השיער בגוון חום בהיר תוך שיפור בריאות השיער. המסכה לא מתאימה לכל אחד, קראו ההסברים למטה. לכיסוי שיער לבן ראשון מומלץ להשתמש בתערובת אבקות ולא במשחה.
משקל: כ- 400 גרם.

56.00

צבע טבעי לשיער של לבנדר מכילים תערובות צמחיות של חינה ואינדיגו, שניהם צמחים הגדלים בהודו. הצמחים חינה ואינדיגו ידועים מזה שנים רבות כחומרי צבע מעולים. חינה משמשת לצביעת שיער מאות שנים בהודו ובשאר העולם ונותנת לשיער צבע אדום כאשר היא נקייה. מצמח האינדיגו מתקבל צבע כחול, למעשה בעבר כל הגי’נסים ושאר הבגדים הכחולים היו נצבעים ע”י הצבע הכחול שמופק מצמח זה. אך בעשרות השנים האחרונות כל הצביעה עברה לאינידיגו כימי שזול בהרבה אך יחד עם זאת גם הרבה פחות בריא לשימוש בעיקר על הגוף והשיער. עירבוב של צבע האינדיגו הכחול והצבע האדום של החינה יוצר בשיער צבע חום במגוון גוונים בהתאם לעירבוב.
בנוסף בצבעי השיער הטבעיים של לבנדר קוסמטיקה טבעית הוספנו אבקות צמחיות עם צמחים המשמשים ברפואה האיורוודית הכוללים: אמלה, ברהמי, אזדרכת ושיקאקי ועוד בעלי השפעה מעולה על בריאות השיער, שורשי השיער ועור הקרקפת.

החינה הטבעית של לבנדר קוסמטיקה טבעית היא באיכות של צבעי גוף body art , כלומר איכות צביעה מעולה. החינה עברה בדיקת איכות והיא מרוכזת ונקיה לכן אין צורך להוסיף לה רכיבים נוספים אלא מים חמים בלבד.
המריחה היא קלה ותוך שעתיים ניתן לגוון את השיער ולחזק את שורשי השיער. התערובת הנה טבעית ועדינה, אין בה חומרים שפוצעים את השיער לשיפור החדירות, לכן הצביעה הראשונה תתן כיסוי פחות טוב מהצביעות הבאות. שימוש קבוע לאורך זמן ובזמן מאפשר שמירה על כיבוי מלא וגוון אחיד.

*למרות שעל האריזה יש ציון של גוון הגוון הסופי שיתקבל קשור לגוון הראשוני שלך למשך הזמן שתערובת נשאר על הראש.

מתלבטים? שאלות? אנו בלבנדר קוסמטיקה טבעית נשמח לענות על שאלות בטלפון 077-2127172 בצ’ט או במייל.

כתיבת תגובה

האי מייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים*

חשוב לנו שתדעו

לבנדר קוסמטיקה טבעית מייצרים קוסמטיקה טבעית ברישיון משרד הבריאות ותנאי GMP לקוסמטיקה

אנחנו מייצרים ברישיון
משרד הבריאות
ובאיכות עולמית לפי
תקן תנאי יצור נאותים
ובפיקוח מכון התקנים

לבנדר, מייצרים קוסמטיקה טבעית בעבודת יד מוקפדת בבית המלאכה שלנו בפרדס-חנה תוצרת ישראל

כל המוצרים מיוצרים
בישראל בבית המלאכה
שלנו בפרדס חנה
בעבודת יד מוקפדת
עם שמן זית ישראלי

לבנדר, מייצרים קוסמטיקה טבעית ושומרים על בעלי החיים

משתמשים רק בחומרי
גלם טבעיים ומוכרים
שנים רבות כבטוחים
לשימוש בכל רחבי העולם, ללא ניסויים בבעלי חיים

ובמקסימום בטיחות

לבנדר מייצרים רק קוסמטיקה 100% טבעית

לבנדר מייצרת אך ורק
קוסמטיקה 100% טבעית
נקייה מכימיקלים, משמרים,
תוצרי נפט, חומרי ריח
סינטטיים. רק טבעי עבורך!

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות חיצוניות ועם אריזות מחומרים קלים למיחזור

לבנדר מייצרת קוסמטיקה אקולוגית ללא אריזות
חיצוניות למוצרים,
אריזות מתמחזרות ושפכים טובים לסביבה

רבים ממוצרי לבנדר הם קוסמטיקה טבעונית ועומדים בתקן ויגן פרינדלי ישראל

שומרים על בעלי החיים-
רוב המוצרים שלנו
טבעוניים לחלוטין
בפיקוח ויגן פרנדלי

חיוב מאובטח ובטוח בכרטיס אשראי
Scroll To Top דילוג לתוכן Sidebar